Stworzenie materiałów graficznych dla aplikacji mobilnej pod nazwą "mobile artcrafters" - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Biznes Expert Sp z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1143

Miejsce pracy: GÓRKI 17A/33, 60-204 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Stworzenie autorskich projektów interfejsu użytkownika, w tym ekranów, przycisków, ikon, menu i innych elementów interakcyjnych; projektowanie grafik i ilustracji potrzebnych do wzbogacenia treści aplikacji, takich jak grafiki tła, ikony, obrazy, zdjęcia i inne elementy wizualne;
stworzenie autorskich grafik zgodnie z wymaganiami dotyczącymi rozmiaru, formatu i rozdzielczości; stworzenie animacji i efektów wizualnych dla aplikacji mobilnej pod nazwą “MobileArtCrafters”, które mogą zwiększyć atrakcyjność i interaktywność aplikacji.Kontakt z klientam w języku białoruskim i angielskim.
Wysokość proponowanego wynagrodzenia brutto (PLN):
156 640,00 - wynagrodzenie za całe dzieło; 52 213,33 - wynagrodzenie rocznie; od: 4242,00 do:4500,00 - wynagrodzenie miesięcznie. Miejsce pracy Poznań i okolice.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 150.0
Data rozpoczęcia: 16.04.2024
Data zakończenia: 16.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 500 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: projektant grafiki
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo dobra obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi profesjonalnych narzędzi graficznych; rozumienie i przestrzeganie wytycznych związanych z brandingiem "MobileArtCrafters" w projektowanych materiałach

NIP: 9671458021
REGON: 522786930
Adres: Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: IVAN SHUBIN
Nr telefonu: 783 792 753
E-mail: ivan.shubin@weexpert.io
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne, e-mail