Logopeda - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W TYCHACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0654

Miejsce pracy: Niepodległości 90, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii logopedycznej dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim, oraz z dziećmi zagrożonymi niepełnosprawnością w PWI, prowadzenie dokumentacji i sporządzanie opinii i diagnoz logopedycznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: logopeda
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe,

NIP: 6461033816
REGON: 27126325800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: Niepodległości 90, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bogusława Dunajczyk
Nr telefonu: 32 227 33 00
E-mail: osrodek@orew.tychy.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, dalej jako: ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO/rozporządzenie 2016/679.
Informujemy, że:
Administratorem podanych przez kandydata danych osobowych jest POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W TYCHACH z siedzibą w Tychach, ul. Niepodległości 90;
- podanie danych jest dobrowolne, lecz wymagane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;
- podane dane nie będą udostępniane innym podmiotom;
- podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji;
- kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
- uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym: ul. Niepodległości 90, 43-100 Tychy, Godziny : 07:30-14:30