Praser aluminium - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-04-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0235

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Ogólny zakres obowiązków: Odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu, podstawowa obsługa maszyny ciśnieniowej, obsługa robota smarującego, obsługa robota odbierającego, obsługa prasy okrawającej, kontrole wizualne stanu metalu w piecu, kontrola wizualna stanu dozownika metalu, okresowe kontrole nastaw temperatury, kontrola funkcjonowania dozownika środka oddzielającego oraz wzrokowo rozcieńczenia środka oddzielającego. Załadunek odlanych detali do bębnów wibrościernych, odbieranie, obróbka oraz pakowanie obrobionych detali, podstawowa obsługa bębnów wibrościernych (uruchamianie, zatrzymanie maszyny; załadunek), obsługa ręcznego i automatycznego stanowiska do wyciskania gwintów, obróbka ręczna detali.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.04.2024
Data zakończenia: 29.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn i urządzeń odlewniczych*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • dobry wzrok

Nr KRAZ: 15011
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dział Obsługi Klienta
Nr telefonu: 32 262 37 39 wew. 244
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV