Pracownik socjalny - Stare Babice, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W STARYCH BABICACH
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0250

Miejsce pracy: Rynek 21, 05-082 Stare Babice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca socjalna. Dokonywanie analizy, monitorowania i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń. Ustalanie uprawnień do świadczeń przewidzianych ustawą o pomocy społecznej, ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego. Przygotowanie projektów decyzji administracyjnych dotyczących przyznania bądź odmowy przyznania świadczeń z pomocy społecznej. Prowadzenie ewidencji osób i rodzin korzystających z pomocy społecznej w formie prowadzenia akt i zapisu komputerowego. Realizacja zadań w ramach programów osłonowych oraz projektów współfinansowanych ze środków rządowych, samorządowych, unijnych i funduszy zagranicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca biuorwa i praca w terenie (teren gminy Stare Babice).
W godzinach:
poniedziałek 8:00 - 17:00
worek - czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych lub wykształcenie wyższe na kierunku praca socjalna lub ukończenie do dnia 31 grudnia 2013 roku studiów wyższych o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków : pedagogika, pedagogika specjalna, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie.
Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych.
Znajomość przepisów - w szczególności:
- ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej,
- ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy domowej,

posiadanie prawa jazdy kategorii B, możliwość dysponowania samochodem osobowym (obsługa środowisk w terenie jest możliwa komunikacją miejską)

NIP: 1181358294
REGON: 013006099
Adres: Rynek 21, 05-082 Stare Babice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Alicja Napurka
Nr telefonu: 22 722-90-11 wew.230
E-mail: gops@stare-babice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail