Pomocnik piekarza - Skorogoszcz, opolskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0301

Miejsce pracy: Skorogoszcz, powiat: brzeski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomocnik piekarza
Rodzaj pracy wykonywanej:
Prowadzi procesy i wykonuje czynności związane z wytwarzaniem różnych rodzajów pieczywa przy użyciu odpowiednich maszyn, urządzeń i sprzętu, rozlicza zużycie surowców do produkcji pieczywa.
Zadania zawodowe:
-ocenianie przydatności produkcyjnej surowców podstawowych i pomocniczych,
-ustalenie zapotrzebowania na surowce do produkcji,
-przygotowanie surowców do produkcji,
-wytwarzanie ciast na różne rodzaje pieczywa w określonych warunkach techniczno-organizacyjnych piekarni,
- dzielenie ciasta na kęsy, formowanie kęsów, prowadzenie rozrostu uformowanych kęsów ciasta na różne rodzaje pieczywa,
-wypiekanie rozrośniętych kęsów ciasta w różnych typach pieców piekarskich, schładzanie, krojenie i pakowanie pieczywa,
-ocenianie stopnia dojrzałości półproduktów piekarskich do dalszego przerobu, ocenianie jakości półproduktów i pieczywa, jej zgodności z wymogami przepisów technologicznych i norm,
-zapobieganie powstawaniu wad pieczywa i ostęp od określonej normatywnie jakości,
- obsługiwanie maszyn i urządzeń występujących w piekarniach,
- ocenianie sprawności techniczno-technologicznej maszyn i urządzeń piekarskich,
- utrzymanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie zasad bhp i ppoż,
- organizowanie i nadzorowanie pracy brygad produkcyjnych, prowadzenie rozliczeń technologicznych zużycia surowców do produkcji pieczywa i dokumentacji produkcyjnej,
-utrzymanie stałej współpracy z kierownictwem zakładu, służbami zaopatrzenia, zbytu, technicznymi.
Preferowane kwalifikacje: bez znaczenia - osoba do przyuczenia na stanowisku
Staż pracy - nie wymagany - osoba do przyuczenia na stanowisku.
Umiejętności specjalności: zdolności manualne,
uprawnienia kursy: nie wymagane
Inne wymagania: punktualność, zaangazowanie, sumienność
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Pomocnik piekarza
-utrzymanie stałej współpracy z kierownictwem zakładu, służbami zaopat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocnik piekarza
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomocnik piekarza
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Linek
Nr telefonu: 774441390
E-mail: alinek@pup.brzeg.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wniosek