Elektryk-serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: PROWENT MICHAŁ GICZEWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/1463

Miejsce pracy: Wrocław i okolice, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - montaż urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
- diagnostyka awarii i serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,,
- przeglądy urządzeń zgodnie z wymogami,
- praca w terenie.
Umowa zlecenie do 3 miesięcy, następnie umowa o pracę.
Oferta dostępna w sali B, D.
Kontakt z pracodawcą - e-mail (CV ze zdjęciem): wenchlo@wp.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: kierunkowe: technik chłodnictwa, elektryk, automatyk,
staż pracy: brak wymagań,
umiejętność diagnozowania usterek elektrycznych,
znajomość zagadnień wentylacyjnych, chłodniczych, mechanicznych, elektrycznych, automatyki,
brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,
umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
prawo jazdy kat. B,
posiadanie uprawnień SEP do 1 kV E - mile widziane

NIP: 5862247994
REGON: 383662218
Adres: Zuchów 25, 84-240 Reda, powiat: wejherowski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: wenchlo@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail