Monter - Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: GLOBAL SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1435

Miejsce pracy: LG Electronics 1-2, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonuje prace polegające na montażu elementów i podzespołów elektrycznych, elektromechanicznych oraz połączeń elektrycznych w elektrycznym sprzęcie gospodarstwa domowego.
System czasu pracy: 6-18, również w weekendy.
Zakwaterowanie: pracodawca proponuje jedno ze swoich miejsc zakwaterowania.
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo, według zlecenia.
umowa zlecenia 18 miesięcy.
Oferta pracy tymczasowej.
Oferta pracy dostępna w sali B
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania godzinowy
Zawód: monter elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Dokładność
  • UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
  • Obsługa narzędzi udarowych ręcznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy brak wymagań, dokładność, umiejętności manualne, obsługa narzędzi udarowych ręcznych

NIP: 8961618225
REGON: 52338703700000
Nr KRAZ: 28727
Adres: Dwa Światy 3E, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ANNA MAŚLUK
Nr telefonu: 531119666
E-mail: a.masluk@globals.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail