Pracownik prac dorywczych - Olchowiec, lubelskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju
Pracodawca: Gospodarstwo Rolne Jarosław Bień - VITAL BERRY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0310

Miejsce pracy: 23-413 Olchowiec 117, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zbieranie produktów rolnych, usuwanie zbędnych części roślin, klasyfikowanie lub sortowanie zebranych produktów rolnych, przygotowanie do transportu.
Rodzaj umowy: Umowa o pomocy przy zbiorach
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7.00-15.30 (w tym 30 min. przerwy)
Zawód: pracownik prac dorywczych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 8811221012
REGON: 061740672
Adres: 23-413 Olchowiec 117, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yosyp Gusak
Nr telefonu: 660563635
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon