Specjalista ds. handlowych - Mirków, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: IBC POLSKA F&P S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1466

Miejsce pracy: ŁOSICE 25, 55-095 Mirków, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprzedaż urządzeń do kluczowych klientów,
- Prowadzenie codziennych kontaktów z klientami,
- Prowadzenie kontaktów z zagranicznymi i polskimi dostawcami.

Oferujemy:
- Zatrudnienie od zaraz w ramach umowy o pracę,
- Wsparcie i wdrożenie w początkowym okresie pracy,
- Wsparcie w rozwoju wiedzy i kompetencji,
- Partnerską komunikację i pracę w miłej atmosferze,
- Wynagrodzenie stałe i premię uzależnioną od wyników.

Praca w godzinach: 8:00-16:00.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - Andrzej Plak, tel.: 71 338 06 80.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:
- Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub chcesz je zdobyć,
- Posługujesz się sprawnie językiem angielskim w stopniu dobrym w mowie i piśmie,
- Masz prawo jazdy kat. B,
- Sprawnie posługujesz się pakietem Microsoft Office,
- Jesteś ambitny/a, chcesz się rozwijać, lubisz wyzwania,
- Jesteś ciekawy/a świata, lubisz się uczyć i poznawać nowe rzeczy,
- Jesteś osobą samodzielną i dyspozycyjną,
- Jesteś osobą otwartą i lubisz kontakt z ludźmi,
- Lubisz pracować w zespole i angażujesz się w wykonywane zadania

NIP: 8940005782
REGON: 006006050
Adres: ŁOSICE 25, 55-095 Mirków, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Plak
Nr telefonu: 71 338 06 80
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon