Pracownik wsparcia klienta - Łomianki, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0248

Miejsce pracy: Brukowa 25, 05-092 Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem oraz współpracownikami. Dbanie o atrakcyją ekspozycję wykładanych produktów. Płynna i profesjonalna obsługa klienta na kasie fiskalnej. Terminowa realizacja zamówień internetowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca trzyzmianowa 5 dni tygodniu w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w handlu

NIP: 5260309174
REGON: 01000188800000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Poznańska 131A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Jesiorowska
Nr telefonu: 227254291 w. 119
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Osoba do kontaktu pracodawcy: DOROTA OLESIEWICZ
Nr telefonu: 502-446-840
E-mail: d.olesiewicz@auchan.pl