Księgowy - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: DIADAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0512

Miejsce pracy: REDŁOWSKA 52/9, 81-450 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów

- prowadzenie ksiąg rachunkowych

- obsługę kadrowo-płacową

- rozliczenia z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • obsługa komputera MS Ofice
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • UMIEJĘTNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, DYNAMIZM, SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU, NASTAWIENIE NA REALIZACJĘ CELU

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe, praca w Gdyni w pełnym wymiarze . Pracodawca liczy na długotrwałą współpracę.

NIP: 5862396079
REGON: 52621850700000
Adres: REDŁOWSKA 52/9, 81-450 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MARIIA KHARYTONOVA
Nr telefonu: 577202227
E-mail: mh@diadan.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail