Elektromonter maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: EICKHOFF POLONIA LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0854

Miejsce pracy: Porcelanowa 18, 40-246 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Serwis kombajnów ścianowych w podziemiach polskich kopalń węgla kamiennego tzn. prace montażowe/demontażowe, inspekcje, usuwanie awarii. Wykonywanie prac w warsztacie firmy polegających na przygotowaniu kombajnów ścianowych do ruchu: demontaże/montaże, naprawy i przeglądy.
- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + Kopalnie węgla kamiennego na obszarze woj. śląskiego, na terenie których pracodawca będzie realizował kontrakty przemysłowe.
- Godziny Pracy: 6:30-14:30 + soboty, niedziele i święta - do uzgodnienia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 460 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5460 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: elektromonter maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane min. średnie zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w kopalnii pod ziemią. Wymagana umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Wymagany brak przeciwskazań do pracy na dole kopalń. Wymagane uprawnienia SEP do 1 kW.

NIP: 6350015241
REGON: 272153030
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA MASZYN DLA GÓRNICTWA I DO WYDOBYWANIA ORAZ BUDOWNICTWA. PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA.
Adres www: www.eickhoff.pl
Adres: Porcelanowa 18, 40-246 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Robert Adamus
Nr telefonu: 32-206-60-10 w.34
E-mail: r.adamus@eickhoff.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-206-60-10 w.34) w godzinach 8:00-16:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Porcelanowa 18, 40-246 Katowice) lub e-mail: r.adamus@eichoff.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail., Godziny : 8:00-16:00