Pozostali robotnicy leśni i pokrewni - Międzyzdroje, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim
Pracodawca: Woliński Park Narodowy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0228

Miejsce pracy: Grodno 1, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy to w szczególności:
a)Codzienne ranne i popołudniowe karmienie zwierząt w Zagrodzie Pokazowej Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym (dalej: ZPŻ).
b) Pojenie zwierząt - uzupełnianie wody w poidłach.
c) Zadawanie karmy po jej uprzednim przygotowaniu.
d) Czyszczenie koryt i poideł.
e) Zadawanie witamin zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii.
f) Prowadzenie obserwacji zwierząt i zgłaszanie przełożonym uwag i spostrzeżeń,
w szczególności zachowań zwierząt odbiegających od normalnych.
g) Prowadzenie okresowej dezynfekcji wybiegów dla zwierząt, poideł, koryt.
h) Bieżące kontrolowanie stanu technicznego ogrodzeń, pomieszczeń, wolier, podestów, wszelkich urządzeń turystycznych itp.
i) Naprawa i konserwacja w/w urządzeń.
j) Utrzymanie czystości na terenie żubrowiska i bezpośrednim sąsiedztwie ZPŻ.
k) W okresie zimowym ręczne odśnieżanie ZPŻ.
l) Porządkowanie wybiegów dla zwierząt.
m) Prace przy magazynowaniu i przechowywaniu karmy dla zwierząt.
n) Utrzymanie w czystości pomieszczeń socjalnych, kasy i sanitariatów.
o) Zwracanie uwagi osobom niewłaściwie zachowującym się na terenie ZPŻ.
p) Dozór i opieka nad zwierzętami czasowo przebywającymi w ZPŻ.
q) Wykonywanie prac wszelkich innych prac odpowiadających posiadanemu wykształceniu, doświadczeniu i wiedzy zleconych przez bezpośredniego przełożonego, koordynatora ZPŻ lub kierownictwo WPN, zgodnie z zapisem kodeksu pracy art. 100 § 1.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto: 4242,00 zł - okres zatrudnienia: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, godziny pracy: w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 (okres letni od maja do października), również w soboty i niedziele, wg harmonogramu, praca w dni wolne
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy leśni i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: okres zatrudnienia: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, godziny pracy: w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 (okres letni od maja do października), również w soboty i niedziele, wg harmonogramu, miejsce wykonywania pracy: Woliński Park Narodowy z siedzibą w Międzyzdrojach, Zagroda Pokazowa Żubrów, umiejętność pracy ze zwierzętami, mile widziane prawo jazdy kat. T lub inne upoważniające do prowadzenia ciągnika rolniczego i przyczepy o DMC 750 kg, predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dyspozycyjność

NIP: 9860238579
REGON: 321169472
Adres: Grodno 1, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wioletta Nawrocka
Nr telefonu: 913864953
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon