Pedagog - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "SWOBODA"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/1127

Miejsce pracy: SWOBODA 59, 60-389 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czynności wykonywane w ramach oceny rodzin zastępczych i sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej:
- dokonywanie ocen rodzin zastępczych,
- prowadzenie dokumentacji rodzin zastępczych,
- przeprowadzanie wywiadów na temat sytuacji dzieci,
- sporządzanie pisemnych opinii dotyczących rodzin zastępczych na potrzeby sądu,
- uczestniczenie w posiedzeniach dotyczących sytuacji dzieci,
- ocena sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej oraz współpraca przy dokonywaniu ocen sytuacji dzieci w placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego,
- współpraca z instytucjami
Zadaniowy czas pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 017 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+ dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie - 2 lata (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna. Bardzo dobra umiejętność organizowania pracy, umiejętność sporządzania pism urzędowych. Doświadczenie w pracy z dziećmi , wiedza z zakresu pieczy zastępczej, funkcjonowania rodziny.
Inne:
- posiadanie obywatelstwa polskiego lub znajomości języka polskiego potwierdzonej dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej,
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

NIP: 7792043401
REGON: 632365100
Adres: SWOBODA 59, 60-389 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: elzbieta.osinska@cwr-poznan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa pracy, inne dokumenty poświadczające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy