Operator linii produkcyjnej - Rawa Mazowiecka, łódzkie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pracodawca: PRIVATE LABEL TISSUE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0128

Miejsce pracy: Mszczonowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych, nadzór nad procesem produkcji. Kontrola procesu produkcji i jakości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w systemie trzyzmianowym w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.
Wynagrodzenie podstawa od 4400 zł brutto+dodatki przewidziane w regulaminie firmy.
Dni Otwarte w firmie dla Kandydatów do pracy organizowane są w piątek 12 i 19 kwietnia w godz. 10-15.00, w siedzibie firmy.
Kandydaci proszeni są o przesyłanie dokumetów aplikacyjnych mailowo na adres: praca@pltissue.pl.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn do produkcji papierowych artykułów toaletowych i sanitarnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Inne wymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, mile widzine mechaniczne. Doświdczenie zawodowe nie jest wymagane.

NIP: 8351599133
REGON: 10107544500000
Adres: Mszczonowska 36, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Olejnik
E-mail: praca@pltissue.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail