Pozostali kasjerzy i sprzedawcy biletów - Międzyzdroje, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim
Pracodawca: Woliński Park Narodowy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0229

Miejsce pracy: Grodno 1, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zadań i obowiązków pracownika ds. obsługi kas należy wykonywanie wszelkich czynności związanych z realizacją zadań dotyczących bieżącego obsługiwania ruchu turystycznego w Zagrodzie Pokazowej Żubrów lub w Muzeum Przyrodniczym WPN. Pracownik jest zobowiązany w szczególności do:
a) Sprzedaży biletów wstępu do obiektów i na teren Parku;
b) Kontroli biletów wstępu;
c) Bieżącego wystawiania faktur;
d) Sprzedaży wydawnictw, w tym pamiątek, prowadzenia dokumentacji i rozliczeń w zakresie wydawnictw pobranych z magazynu WPN;
e) Bieżącego (codziennego) uzupełniania danych do zestawień i przygotowywania zestawień do miesięcznych raportów dotyczących struktury odwiedzających obiekty;
f) Bieżącego utrzymania w czystości pomieszczeń socjalnych, pomieszczeń kas i sanitariatów, w tym ogólnodostępnych sanitariatów, sal wystawowych w Centrum Edukacyjno Muzealnym WPN (CEM);
g) Udzielania informacji turystom;
h) Zwracania uwagi osobom niewłaściwie zachowującym się w obiektach i na terenie Parku;
i) Ścisłej współpracy z pozostałymi pracownikami Parku oraz przyjęcia współodpowiedzialności materialnej za kasę i wydawnictwa;
j) Wykonywania wszelkich innych prac odpowiadających posiadanemu wykształceniu, doświadczeniu i wiedzy zleconych przez bezpośredniego przełożonego, koordynatora Zagrody Pokazowej Żubrów, CEM lub kierownictwo WPN, zgodnie z zapisem kodeksu pracy art. 100 § 1.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Data zakończenia: 31.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto: 4242,00 zł - okres zatrudnienia: 6 miesięcy (do 31.10.2024 r.), w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 albo 09-17 (okres letni od maja do października), w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 albo 09-17 (okres letni od maja do października), również w soboty, niedziele i święta, wg harmonogramu, praca w dni wolne, miejsce wykonywania pracy: Woliński Park Narodowy z siedzibą w Międzyzdrojach, Zagroda Pokazowa Żubrów, Muzeum Przyrodnicze WPN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali kasjerzy i sprzedawcy biletów
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: okres zatrudnienia: 6 miesięcy (do 31.10.2024 r.), w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 albo 09-17 (okres letni od maja do października), w godzinach 8-16 (okres zimowy) lub 10-18 albo 09-17 (okres letni od maja do października), również w soboty, niedziele i święta, wg harmonogramu, praca w dni wolne, miejsce wykonywania pracy: Woliński Park Narodowy z siedzibą w Międzyzdrojach, Zagroda Pokazowa Żubrów, Muzeum Przyrodnicze WPN, umiejętności:biegła obsługa kasy fiskalnej, predyspozycje: umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dyspozycyjność.

NIP: 9860238579
REGON: 321169472
Adres: Grodno 1, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wioletta Nawrocka
Nr telefonu: 913864953
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon