Psycholog (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Osób Doznających Przemocy Domowej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1262

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 1, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i zgłaszających się osobiście klientów, ocena stanu czynnego kryzysu
2. Udzielanie wsparcia i motywowanie do podjęcia działań w celu przezwyciężenia trudności i rozwiązywania problemów.
3. Udzielanie konsultacji psychologicznych
4. Sporządzanie diagnozy psychologicznej, prowadzenie konsultacji indywidualnych/ grupowych
5. Udzielanie informacji o prawach i uprawnieniach klientów oraz zakresie, formach i miejscach, gdzie można uzyskać pomoc.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe mgr psychologii, mile widziane co najmniej 3 letni staż pracy w podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej lub posiadania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia lub szkoleń w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w łącznym wymiarze co najmniej 100 godzin, znajomość procedury Niebieskiej Karty, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej, pełna zdolność do czynności prawnych, dyspozycyjność, praca w godzinach nocnych. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na trzy zmiany: I zmiana: 8.00-16.00, II zmiana: 12.00-20.00, III zmiana: 20.00-8.00 oraz w soboty i niedziele na dwie zmiany w godz.: I zmiana: 8.00-20.00; II zmiana: 20.00-8.00. Wynagrodzenie: od 4 800 zł brutto. Kontakt: TARNOWSKI OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ I WSPARCIA OFIAR PRZEMOCY; ul. Szarych Szeregów 1, 33-100 Tarnów, konieczny wcześniejszy kontakt tel.: 14 655 36 36, CV należy przesyłać na adres e-mail: inspektor@oik.tarnow.pl lub dyrektor@oik.tarnow.pl.

NIP: 9930502522
REGON: 120384743
Adres: Szarych Szeregów 1, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ilona Zachara
Nr telefonu: 14 655 36 36
E-mail: dyrektorp@oik.tarnow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie i posiadany staż pracy lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny