Młodszy wychowawca - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: Dom Dziecka w Mysłowicach im. św. Ojca Pio
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0178

Miejsce pracy: Stefana Żeromskiego 2, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizuje i prowadzi zajęcia wychowawcze oraz sprawuje opiekę nad grupą dzieci lub młodzieży. Pełna odpowiedzialność za sumienną realizację pracy opiekuńczo-wychowawczej i dydaktycznej. Prowadzenie zajęć wychowawczych zorganizowanych w grupie oraz wynikających z potrzeb grupy. Zapewnienie pomocy w nauce, organizacja czasu wolnego, zabaw, zajęć sportowych oraz rozwój zainteresowań, współpraca z rodzicami, szkołami, instytucjami w celu zapewnienia wychowankom warunków prawidłowego rozwoju oraz pomocy w sytuacjach trudnych. Uczestniczenie w różnego rodzaju wyjściach, wyjazdach, wycieczkach z wychowankami. Pomoc w opiece nad dzieckiem niepełnosprawnym. Systematyczne prowadzenie dokumentacji obowiązującej w placówce. Okres próbny 2 miesiące. Praca na trzy zmiany, w godz. 9-21, 13-21, 21-9. Rozpoczęcie zatrudnienia po wykonaniu badań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek z tytułu wysługi lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: kierunek pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub studia na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji, albo na dowolnym kierunku oraz przygotowanie pedagogiczne uprawniające do wykonywania zawodu nauczyciela. Doświadczenie w pracy z grupą dzieci i młodzieży, w tym z dzieckiem niepełnosprawnym ruchowo (które wymaga podnoszenia). Odznaczanie się wysoką kulturą. Umiejętność pracy w zespole, zdecydowanie w działaniu, konsekwencja, operatywność.

NIP: 2220042450
REGON: 271726050
Krótki opis działalności gospodarczej: placówka opiekuńczo- wychowawcza
Adres: Stefana Żeromskiego 2, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Kompert
Nr telefonu: 32 2222 347
E-mail: sekretariat@dd.myslowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail