Pracownik produkcji - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: APT TRION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0514

Miejsce pracy: Przemysłowa 8, 81-029 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace produkcyjne przy przetwórstwie ryb, praca na hali w temperaturze około 4 stopni, sortowanie filetów rybnych, wycinanie kawałków filetów, układanie na taśmie, pakowanie, prace porządkowe, mycie pojemników
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.04.2024
Data zakończenia: 22.04.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: umiejętności manualne , sprawność fizyczna , dyspozycyjność ,mile widziany j. angielski komunikatywny.

NIP: 6762637182
REGON: 52454120400000
Adres: szlak 26/12, 31-153 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Ziemnik
Nr telefonu: 538969085
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon