Pomoc kuchenna - Gawrych Ruda, podlaskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Pracodawca: Kompleks Turystyczny "u Jawora"

Numer oferty: StPr/24/0238

Miejsce pracy: 16-402 Gawrych Ruda 40, powiat: suwalski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc w kuchni i przygotowalni wstępnej, utrzymanie w bieżącej czystości pomieszczeń kuchennych, stosowanie się do systemu haccp
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: możliwość przejscia na umowę o pracę, 40h/tygodniowo, praca również w weekendy - za zgodną kandydata.
Zawód: pomoc kuchenna
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie o kierunku gastronomicznym lub doświadczenie w pracy co najmniej 6 miesięcy.

NIP: 8441893333
REGON: 790732671
Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Adres: 16-402 Gawrych Ruda 40, powiat: suwalski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Chmielewska
Nr telefonu: 691727865
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon