Elektromechanik - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KATOWICACH / KOMENDA MIEJSKA POLICJI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0929

Miejsce pracy: Józefa Lompy 19, 40-038 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Eksploatacja, konserwacja i remonty instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych zainstalowanych i zabudowanych we wszystkich obiektach administrowanych przez KWP w Katowicach.
- Miejsce wykonywania pracy: ul. Józefa Lompy 19, 40-038 Katowice lub ul. Koszarowa 17, 40-068 Katowice.
- Godziny pracy: 7:30-15:30. Okresowe całodobowe dyżury telefoniczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 513,78 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4513,78 zł/brutto + wysługa lat. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące. Następna umowa na czas określony 1 roku. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromechanik*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagana uprawnienia elektryczne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji wraz z uprawnieniami pomiarowymi. Wymagane umiejętności organizacji pracy własnej, pracy w zespole, czytania rysunku technicznego, rozwiązywania problemów, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

NIP: 6340137913
REGON: 270208292
Krótki opis działalności gospodarczej: BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA, PORZĄDEK I BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE.
Adres www: www.slaska.policja.gov.pl
Adres: Koszarowa 17, 40-068 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iza Zadęcka
Nr telefonu: 47-851-23-89, 47-851-23-50
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 47-851-23-89, 47-851-23-50) w godzinach 7:30-15:30 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Koszarowa 17 m. 40-068 Katowice, budynek nr 1, pokój nr 2 lub sekretariat).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE osobisty (ul. Koszarowa 17 m. 40-068 Katowice, budynek nr 1, pokój nr 2 lub sekretariat) , Godziny : 7:30-15:30 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!