Pomocnik ogrodnika - Kobysewo, pomorskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0437

Miejsce pracy: Kobysewo, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie gleby do sadzenia roślin, przygotowywanie w tunelach foliowych lub szklarniach niektórych roślin uprawianych, sadzenie niektórych roślin, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych przy roślinach, podlewanie. Przygotowywanie roślin do rozmnażania w szklarniach. Praca nie tylko sezonowa.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 12.04.2024
Data zakończenia: 12.04.2026
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/godz.
Zawód: ogrodnik - uprawa roślin ozdobnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Nader
Nr telefonu: 586940936
E-mail: j.nader@kartuzy.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie