Pracownik ogólnobudowlany - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: INSTALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0460

Miejsce pracy: Sielecka 63a, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: murowanie, tynkowanie, wykonanie fundamentów, wykonanie elewacji, malowanie, układanie kostki brukowej

Praca na umwę zlecenie- 3 miesięce, z możliwością przejścia na umowę o pracę
Praca w godzinach od 7:00 do 15:00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka godzinowa 30,00 PLN brutto uzależniona od poziomu kwalifikacji kandydata.
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane prawo jazdy kat. B oraz dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Przestrzeganie przepisów BHP, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielne wykonywanie obowiązków.

NIP: 6642134076
REGON: 36400935800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
Adres: Wojska Polskiego 123, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lucyna Michalak
Nr telefonu: 691054931
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny: 691 054 931 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej