Kamieniarz - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: KAMIENIARSTWO NAGROBKOWE "MENDECKI" GRZEGORZ KRASOŃ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0907

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Montaż nagrobków i elementów budowlanych. Praca na terenie Katowic.
- Godziny pracy: 7:00-15:00 + czasami soboty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4242 do 7000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kamieniarz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku lub branży budowlanej. Mile widziane Prawo jazdy Kat. B.

NIP: 6341823409
REGON: 276690545
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA BATERII I AKUMULATORÓW. PRODUKCJA ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH.
Adres www: www.mendecki.com.pl
Adres: Armii Krajowej 103, 40-672 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Krasoń Grzegorz Krasoń
Nr telefonu: 501-461-480, 501-456-749
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-18:00) (Tel. 501-461-480, 501-456-749) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Armii Krajowej 103, 40-672 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 8:00-18:00