Główny księgowy - Kalisz, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 W KALISZU

Numer oferty: StPr/24/0399

Miejsce pracy: KORDECKIEGO 34, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zgodny z zakresem obowiązków głownego księgowego w zespole szkolno-przedszkolnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wynosi 5700,00 zł brutto plus dodatek za wysługę lat (max 20% zasadniczej)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: Ekonomia, rachunkowość, finanse

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe/wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, finanse, biegła znajomość obsługi programów finansowo-księgowych, programów bankowych pod kątem sprawozdawczości, znajomość prawa w jednostkach oświatowych, mile widziane doświadczenie w placówce oświatowej.

Treść ogłoszenia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej: https://sp13kalisz.bip.gov.pl/search/joboffers/

NIP: 6182149477
REGON: 362220089
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność wspomagająca edukację
Adres www: http://zsp4.kalisz.pl/
Adres: KORDECKIEGO 34, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Różańska
Nr telefonu: 62 766 32 06
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Treść ogłoszenia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 19.04.2024, Godziny : do godz. 15.00