Młodszy psycholog działu terapeutycznego - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/04009

Miejsce pracy: Ciupagi 1, 03-016 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia: 01.06.2026
Wynagrodzenie brutto: od 5 460 PLN
Opis wynagrodzenia: - nagrody uznaniowe,
- nagroda roczna
- nagrody jubileuszowe,
- dopłata do wypoczynku,
- równoważnik za przejazd
- zasiłek na zagospodarowanie,
- równoważnik pieniężny za umundurowanie,
- emerytura po 25 latach
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe, kierunek psychologia, doświadczenie w zakresie diagnostyki psychologicznej
uprawnienia: ukończone lub w trakcie realizacji Studium terapii uzależnień.

Wymagane dokumenty:

- podanie o przyjęcie do służby ze wskazaniem działu Służby Więziennej i stanowiska służbowego, o które się ubiega wraz z numerem telefonu oraz adresem e-mail;
- wypełnioną ankietę personalną (będącą załącznikiem nr 1 do ogłoszenia);
- kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);
- wypełniona ankietę bezpieczeństwa osobowego lub odpowiednie poświadczenie bezpieczeństwa w rozumieniu przepisów o ochronie informacji niejawnych, jeżeli stanowisko służbowe, o które ubiega się kandydat, jest związane z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli poufne lub wyższej:
- kserokopia książeczki wojskowej z zapisem o uregulowanym stosunku do służby wojskowej (oryginał do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz w dniu przyjęcia do służby);
- oświadczenie kandydata o zdolności do wykonywania ćwiczeń fizycznych.;
- zgoda kandydata na sprawdzenie posiadanego wykształcenia;
- zgoda na przetwarzanie danych RODO;

Miejsce i termin składania wyżej wymienionych dokumentów:

Wymagane dokumenty należy składać w terminie do 16 kwietnia 2024 r. drogą elektroniczną (format pdf), a w przypadku braku takiej możliwości, za pomocą przesyłki pocztowej poleconej (liczy się data wpływu do jednostki) na poniższy adres: rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej, Ul. Wiśniowa 50-520 Warszawa

LUB BEZŚPOŚREDNIO SKŁADAĆ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH, W KTÓRYCH AKTUALNIE PROWADZONY JEST NABÓR NA OKREŚLONE STANOWISKO SŁUŻBOWE z adnotacją Nabór na stanowisko młodszego psychologa działu terapeutycznego.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 pod nw. numerami telefonu jednostek:
Areszt Śledczy w Warszawie-Białołęce, ul. Ciupagi 1, Warszawa, nr tel. 451 056 420; 22 321 76 12; 22 321 75 16;

Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Warszawie ul. Wiśniowa 50
nr tel. 695 886 606; 22 640 82 73, 22 640 82 63, 22 640 82 60, 22 640 82 59.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie: https://www.sw.gov.pl/praca-oferty/areszt-sledczy-w-warszawie-bialolece

NIP: 5241065481
REGON: 000320495
Adres: Ciupagi 1, 03-016 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 321 76 12, 22 321 75 16
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon