Pomoc kuchenna - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: S. JEMIOŁO, T. JANECZEK SPÓŁKA JAWNA

Numer oferty: StPr/24/0726

Miejsce pracy: Dworcowa 4/7A/1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc przy obróbce wstępnej surowców, pomoc przy przygotowaniu potraw w kuchni.
Zatrudnienie w Restauracji PORK HUB w Mielcu (Pasaż)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: praca na umowę zlecenie, wynagrodzenie 28zł/godz
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej, prawo jazdy kat. B

NIP: 8172205123
REGON: 52205264200000
Adres: Dworcowa 4/7A/1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Janeczek
Nr telefonu: 509367505
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą 509367505
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon