Obsługa punktu z wodą pitną (nr 0966) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0966

Miejsce pracy: Gdańska 242, 85-674 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wydawanie wody pitnej w kubeczkach w Pijalni Wody Bydgoskiej w Lesie Gdańskim w dni robocze oraz dbanie o stanowisko pracy

umowa zlecenie na 6 m-cy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: /h
Zawód: pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wysoka kultura osobista, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

NIP: 5540309241
REGON: 090563842
Adres: Toruńska 103, 85-817 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@mwik.bydgoszcz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV z klauzulą dot.danych osobowych należy przesłać w formie elektronicznej na rekrutacja@mwik.bydgoszcz.pl (podając nazwę WODA w temacie maila) bądź pocztą tradycyjną Biuro Obsługi Klienta MWiK przy ul. Toruńskiej 103 85-817 Bydgoszcz.

Jednocześnie nadmieniamy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta