Operator urządzeń bloku cieplnego (nr 0965) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0965

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa i kontrola nad właściwą pracą węzła cieplnego zasilanym przez KPEC;
- obsługa, konserwacja kotłów parowych i wodnych opalanych gazem i olejem opałowym;
- obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej i sygnalizacyjnej zamontowanej na kotłach;
- obsługa stacji uzdatniania wody;
- wykonywanie drobnych napraw i konsekracji urządzeń Bloku Cieplnego;
- bieżące usuwanie usterek i nadzór nad prawidłową pracą urządzeń.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- dodatek stażowy od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
- nagrody jubileuszowe
- otwarta i przyjazna atmosfera w pracy
- pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,
- możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4.242 zł brutto + wysługa lat do 20%
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: palacz gazowych kotłów centralnego ogrzewania
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - świadectwo czeladnicze lub zasadnicza szkoła zawodowa;
- świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacja, uprawniające do wykonywania pracy w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych z grupy 2 i 3;
- mile widziane doświadczenie zawodowe;
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do uczenia się

NIP: 5540312510
REGON: 090538318
Adres: Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@10wsk.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 261-417-450
Kierownik sekcji: 695-652-923

Wymagane dokumenty:

list motywacyjny
CV opatrzone własnoręcznym podpisem

W celu aplikowania na przedmiotowe stanowisko koniczne jest zamieszczenie w CV oraz w liście motywacyjnym klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych, opatrzonej własnoręcznym podpisem o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez 10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji zawierającej wymagane dokumenty z dopiskiem: Oferta pracy na stanowisko: Operator Urządzeń Bloku Cieplnego.

CV prosimy kierować na:

adres e-mail: rekrutacja@10wsk.mil.pl

poczta tradycyjna pod adresem: ul. Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

DANE OSOBOWE KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest 10 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W BYDGOSZCZY ,UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 5 , 85-681 BYDGOSZCZ (dalej: Szpital) jako pracodawca, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Komendant.
- W Szpitalu w został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych Pan Marek Powała, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: m.powala@10wsk.mil.pl.
- Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji postępowania rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), w zakresie wskazanym w art. 221 Kodeksu pracy, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
- Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
- Podanie danych wymaganych przepisami prawa wymienionymi w pkt. 3 jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Niepodanie tych danych spowoduje brak Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji.
- Podanie danych w zakresie wykraczającym poza katalog danych określonych we wskazanych w pkt. 3 przepisach prawnych jest dobrowolne i nie stanowi wymogu przeprowadzenia procesu rekrutacji (m. in. wizerunku, numeru Pesel, informacji o niepełnosprawności, adresu e-mail).
- Pani/Pana dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim i nie będą profilowane.
- Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, jak i nie będą podlegały profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO.
- Przekazane na potrzeby niniejszej rekrutacji Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres trzech miesięcy od daty zatrudnienia osoby wyłonionej w drodze naboru (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których Komendant ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska).
- Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania oraz prawo ograniczenia przetwarzania.
- W przypadku przetwarzania danych podanych dobrowolnie przysługuje Pani/Panu również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo do usunięcia danych.
- W przypadku uznania, iż przetwarzanie przez Szpital Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

INNE INFORMACJE:

- O terminach rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną w tym celu zaleca się podanie numeru telefonu i adresu e-mailowego.
- Szpital jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
- Informacje dotyczące procedury naboru można uzyskać pod nr telefonu Sekcji Zatrudnienia: 261 417 450/ 261 416 202 lub pisząc na adres e-mail: rekrutacja@10wsk.mil.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta