Ślusarz-operator - Sobin, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Pracodawca: SPS INSCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0636

Miejsce pracy: Myśliwska 39, 59-101 Sobin, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa: - piły taśmowej, - prasy hydraulicznej, - wiertarki słupowej, - wózka widłowego, - suwnicy, - szlifierki kątowej, - przyrządów traserskich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: ślusarz*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia
  • obsługa suwnic
  • umiejętności szlifierskie
  • obsługa wózka widłowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
umiejętność czytania rysunku technicznego
Wymagane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 6972312635
REGON: 30279740100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Jesteśmy firmą wytwarzającą kostrukcje stalowe, świadczymy również usługi w zakresie budownictwa przemysłowego , mieszkaniowego , budownictwa instalacji sanitarnych i przemysłowych.
Adres: Myśliwska 39, 59-101 Sobin, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Wasiak
E-mail: k.wasiak@sps.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane zatrudnieniem w naszej firmie prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: k.wasiak@sps.pl wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
Jeżeli wyrażasz zgodę, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez naszą firmę, umieść dodatkowo w CV następujący zapis:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji".
spsinscon.pl
Działając na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest firma SPS INSCON Sp. z o.o. z siedzibą w Sobinie (59-101) przy ul. Myśliwskiej 39, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000519982, NIP: 6972312635.
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy przez okres trwania danej rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłaś/eś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
3. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
4. Dane osobowe mogą zostać przekazane spółkom powiązanym z naszą firmą (np. spółce SPS Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu).
5. Masz prawo do:
a) dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych,
b) wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych,
c) cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: k.wasiak@sps.pl.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail