Teleankieter - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: GRUPA BADAWCZA DSC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1425

Miejsce pracy: Ostrowskiego 30/12-14, 53-238 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: W DSC działamy w ramach trzech zespołów:
1. DSC - BADANIA NAUKOWE
2. DSC - PROJEKTOWE STUDIO CATI
3. DSC - LABORATORIUM BADAŃ I ANALIZ RYNKOWYCH
Jeśli interesuje Cię świat badań, jesteś ciekawy świata, interesują Cie odkrycia i innowacje – DSC to najlepsze miejsce dla Ciebie. Uwierz nam - znajdziemy dla Ciebie miejsce w jednym z naszych zespołów.
Znajdziemy pracę:
1. dla studentów,
2. dla absolwentów
3. dla osób z doświadczenie zawodowym (równiez w innych profesjach)
4. dla osób z doświadczeniem w obszarze badań marketingowych
Kontakt z pracodawcą: b.kazubski@grupa-dsc.eu lub 792766322.
Oferta pracy dostępna w sali C, E, G, H, A
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe
Zawód: teleankieter
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze branżowe
  • średnie zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, zas. zawodowe, średnie, wyższe, staz pracy brak wymagań, znajomość obsługi komputera

NIP: 8943072626
REGON: 36365392700000
Adres: Ostrowskiego 30/12-14, 53-238 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: BARTŁOMIEJ KAZUBSKI
Nr telefonu: 792766322
E-mail: b.kazubski@grupa-dsc.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail