Telefonistka - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1450

Miejsce pracy: Kleczkowska 20, 50-223 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa centrali telefonicznej, znajomość wewnętrznych telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych,
- pełnienie dozoru w holu, udzielanie informacji petentom, kierowanie ich do odpowiednich oddziałów lub osoby dyżurującej.

Oferta dostępna w sali E, C, G, H, A.
Kontakt kandydatów z pracodawcą: drogą pocztową na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu, 50-227 Wrocław, ulica Kleczkowska 20, zaklejona koperta z dopiskiem oferta pracy - ADM.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 5 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator centrali telefonicznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator centrali telefonicznej
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe,
staż pracy: 3 lata,
podstawowa znajomość ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej,
mile widziana znajomość przepisów o ochronie danych osobowych,
dokładność, sumienność, komunikatywność,
umiejętność pracy pod presją czasu oraz warunków, w których prowadzona jest kontrola,
umiejętność pracy w zespole

NIP: 8951638686
REGON: 931950650
Krótki opis działalności gospodarczej: RP.411-02/09
Adres: Kleczkowska 20, 50-223 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - życiorys, (należy umieścić wyłącznie doświadczenie zawodowe wynikające z umów o pracę),
- oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko telefonistki, ogłoszonej i prowadzonej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną we Wrocławiu. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
- kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 44),
- list motywacyjny,
- kwestionariusz kandydata do pracy,
- kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje,
- kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy).

Zachęcamy do składania aplikacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wszystkie oświadczenia i kopie dokumentów winny być opatrzone własnoręcznym podpisem.

Termin składania dokumentów: do 26 kwietnia 2024 r. do godziny 15:00.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta