Psycholog - Piława Górna, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0150

Miejsce pracy: Szkolna 6, 58-240 Piława Górna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie badań psychologicznych służących określeniu najkorzystniejszych warunków rozwoju uczestników warsztatu terapii zajęciowej,
Ustalenie metod pracy psychologicznej umożliwiających usprawnianie oraz eliminowanie zaburzeń i niepowodzeń życiowych,
Sprawowanie indywidualnej opieki psychologicznej nad wtz
Opracowanie opinii psychologicznych, badanie uczestników przy pomocy testów.
Ścisła współpraca z rodzicami (opiekunami prawnymi) i instruktorami terapii zajęciowej w celu wspierania rozwoju uczestnika, określania odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym działan profilaktycznych, mediacyjnych i interwencyjnych wobec uczestnika.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.25
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 815 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca wg grafiku - 3 dni w tygodniu
godziy pracy 2 dni w godz od 8.00 do 11.00 oraz 1 dzień od 8.00 do 12.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

NIP: 8821474737
REGON: 000207327
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
Adres: Szkolna 6, 58-240 Piława Górna, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Sendecka
Nr telefonu: 748371246
E-mail: soswpilawa@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście