Psycholog - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZYCH NR 3
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/04059

Miejsce pracy: Łukowska 25, 04-133 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie badań i obserwacji psychologicznych mających na celu poznanie możliwości każdego dziecka, jego trudności oraz zasobów.
2. Przygotowanie diagnozy psychofizycznej dziecka oraz jej modyfikacji.
3. Sprawowanie opieki psychologicznej nad dziećmi mającej na celu wspieranie rozwoju dziecka oraz wyrównywanie ewentualnych deficytów, tj.: wsparcie psychologiczne, profilaktyka, psychoedukacja w zależności od potrzeb
4. Dokumentowanie wykonywanej pracy zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki społecznej w sprawie instytucjonalnej pieczy zastępczej jak również regulacjami wewnętrznymi.
5. Udział w przygotowaniu Indywidualnego Planu Pomocy Dziecku, w szczególności poprzez wskazanie adekwatnych form pracy wychowawczej z dzieckiem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 280 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
+ dodatek motywacyjny.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Psycholog
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - prawo wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów.

Obowiązki:
1. Prowadzenie badań i obserwacji psychologicznych mających na celu poznanie możliwości każdego dziecka, jego trudności oraz zasobów.

Kontakt: sekretariat@zpow3.waw.pl, tel: 22 849 60 13

NIP: 1132976282
REGON: 380370870
Adres: Łukowska 25, 04-133 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra
Nr telefonu: 22 849 60 13
E-mail: sekretariat@zpow3.waw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta