Pedagog - Zamość, lubelskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Pracodawca: Dom Dziecka w Zamościu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika lub pedagogika specjalna

Numer oferty: StPr/24/0850

Miejsce pracy: Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pedagog wchodzi w skład zespołu specjalistów, bierze udział w opracowaniu diagnozy psychofizycznej każdego dziecka, uczestniczy w planowaniu oddziaływań wychowawczych i terapeutycznych, wspiera rodziców i wychowawców poprzez udzielanie wskazówek, pracę indywidualną z dzieckiem, kontakty z instytucjami i specjalistami zewnętrznymi. Odpowiada za prowadzenie terapii pedagogicznej, prowadzenie zajęć edukacyjnych i profilaktycznych, zapewnienie pomocy w nauce szkolnej oraz organizację dzieciom i młodzieży czasu wolnego. Bierze udział w tworzeniu Planów Pomocy Dziecku, uczestniczy w zespołach ds. okresowej oceny sytuacji dziecka, prowadzi dokumentację pedagogiczną. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki zgodnie z regulaminem wynagradzania
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika lub pedagogika specjalna
Uprawnienia:
  • komunikatywność
  • znajomość technik diagnostycznych oraz umiejętność formułowania diagnozy i orzeczeń
  • umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi i młodzieżą
Doświadczenie w prowadzeniu zajęć specjalistycznych wspierających rozwój dzieci (korekcyjno-kompensacyjnych, wyrównawczych, socjoterapeutycznych, logopedycznych, itp.)
Mile widziane uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej.
Pracodawca oferuje: szkolenia i superwizje zespołowe i/lub indywidualne, pakiet socjalny w ramach ZFŚS, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

NIP: 9221225015
REGON: 001102754
Adres: Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2A, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zobacz na mapie
E-mail: pddz@onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV składać na adres mailowy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail