Pracownik zaplecza sportowego - konserwator obiektów i urządzeń sportowych - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-04-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0718

Miejsce pracy: Karowa 1, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie urządzeń i instalacji we właściwym stanie technicznym zapewniającym sprawną, bezawaryjną i bezpieczną eksploatację.
Naprawa i konserwacja instalacji i urządzeń sanitarnych, elektrycznych i technologii basenowej.
Usuwanie awarii i ich skutków, niezwłoczne ustalenie jej przyczyny. Prowadzenie ewidencji zgłoszonych i usuniętych usterek.
Monitorowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji technicznych.
Monitorowanie i utrzymywanie właściwych parametrów wody zgodnie z obowiązującymi normami.
Wykonywanie drobnych prac remontowych w obiektach.
Trzy zmiany, godziny do uzgodnienia, praca również w soboty i niedziele.
Miejsce pracy: kompleks obiektów basenowych: kryta pływalnia na ul. Robotniczej, CRW Dolinka ul. Moniuszki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 830 PLN
Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, wiedza i doświadczenie w obsłudze urządzeń technicznych, umiejętność wykonywania podstawowych prac i napraw budowlanych, możliwość pracy na wysokości, umiejętność obsługi komputera, min. 2 lata doświadczenia zawodowego. Mile widziane posiadanie uprawnień E1 do obsługi, konserwacji w zakresie urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV.

NIP: 5783119776
REGON: 000662959
Adres: Karowa 1, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Jezierski
Nr telefonu: 601988956, 556256300
E-mail: mosir@mosir.elblag.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-15