Stolarz/monter mebli - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: DOK-STER LP ODDZIAŁ W POLSCE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3192

Miejsce pracy: Osowska 12, 81-068 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace stolarskie na produkcji jachtów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-18 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 37 do 41 PLN
Opis wynagrodzenia: system premii kwartalnych, możliwość otrzymania karty MultiSport. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia kandydata.
Zawód: stolarz meblowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie w pracy w zawodzie.

NIP: 2040006524
REGON: 522980684
Adres: Osowska 12, 81-068 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 530 561 525
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon