Asystent osoby niepełnosprawnej - Lubartów, lubelskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie
Pracodawca: PRM STOWARZYSZENIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0290

Miejsce pracy: 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Usługi asystencji osobistej i ich zakres uzależnione są od sytuacji osoby z niepełnosprawnością, stopnia oraz rodzaju jej niepełnosprawności i w szczególności polegają na wspieraniu w różnych strefach życia, w tym:
1) wsparcia uczestnika w czynnościach samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej;
2) wsparcia uczestnika w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie;
3) wsparcia uczestnika w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;
4) wsparcia uczestnika w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : osoby posiadające dokument potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w następujących zawodach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta lub osoby posiadające co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie

NIP: 7122988921
REGON: 060061176
Adres: KOLOROWA 6, 20-802 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Pokrywka
Nr telefonu: 669 914 251
E-mail: beata.pokrywka@prmpartner.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail