Kasjer- sprzedawca - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: Centrum Nauki, Kultury i Sztuki "Stara Kopalnia" w Wałbrzychu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0599

Miejsce pracy: Piotra Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów.
Obsługa imprez w zakresie sprzedaży biletów, cateringu.
Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych.
Sprzedaż biletów na zwiedzanie.
Sprzedaż miejsc noclegowych oraz w sklepiku z pamiątkami.
Dbałość o utrzymanie porządku i czystości oraz o estetykę w sklepiku, snack barze- zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
Właściwa gospodarka materiałowa i magazynowa.
Prowadzenie i obsługa kasy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie + dodatek stażowy.
Praca w godzinach wg. harmonogramu.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kasjer handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Znajomość zasad obsługi klienta indywidualnego i instytucjonalnego.
Gotowość do pracy wg harmonogramu, w tym weekendy, godziny poranne lub wieczorne.
Obsługa komputera MS Office.
Obsługa kasy fiskalnej i urządzeń biurowych.
Mile widziane:
Znajomość języka angielskiego.
Ważna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych.

NIP: 8863030991
REGON: 527318100
Adres: Piotra Wysockiego 29, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Stefaniak
Nr telefonu: 74 66 70 917
E-mail: kadry@starakopalnia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny.

Podpisane oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018, poz. 1000), oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz.U.UE.I.2016.119.1).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail