Sprzedawca/florysta - Częstochowa, śląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: Firma Handlowa " CLIVIA " S.C.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0491

Miejsce pracy: Nowowiejskiego 5 A, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tworzenie kompozycji, bukietów, wieńcy, wiązanek, stroików; obsługa klientów kwiaciarni-sprzedaż. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy: ul. Nowowiejskiego 5A lub Galeria Jurajska;
praca również w soboty i niedziele handlowe według grafiku zgodnie z KP w godz. pomiędzy 07.30-20.30 niedziela 09.00-17.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: florysta*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie jako florysta LUB ukończone kursy florystyczne, bukieciarskie; osoby powinny się interesować florystyką, posiadać zdolności w tym zakresie

NIP: 5732632512
REGON: 240257718
Adres: Nowowiejskiego 5 A, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Świerko
Nr telefonu: 504 069 901
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje;
Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;
W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Najpierw kontakt tel. celem umówienia spotkania, Godziny : 08.00-18.00