Monter instalacji wod-kan, co, gaz - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: BUDOINVESTOR, TOMASZ FECOWICZ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/0895

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Instolatorstwo, montowanie instalacji WOD-KAN, sieci zewnętrznych i wewnętrznych, CO oraz GAZ, drobne prace budowlane. Praca na terenie Katowic i okolic.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 37 do 40 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 37 do 40 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na początek na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Uprawnienia instalatora CO, GAZ
  • Uprawnienia instalatora WOD-KAN
  • Prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku montera instalacji WOD-KAN, CO, GAZ. Mile widziane uprawnienia instalatora CO, GAZ. Mile widziane uprawnienia instalatora WOD-KAN

NIP: 9542361621
REGON: 241532664
Krótki opis działalności gospodarczej: ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH.
Adres: Kazimierza Opalińskiego 4, 40-715 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: TOMASZ FECOWICZ
Nr telefonu: 793-010-941
E-mail: budoinvestor@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 793-010-941) w godzinach 7:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Kazimierza Opalińskiego 4, 40-715 Katowice) lub e-mail: budoinvestor@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 7:00-15:00