Młodszy bibliotekarz - Strzebiń, śląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Gminna Biblioteka Publiczna w Koszęcinie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0236

Miejsce pracy: Kolejowa 9, 42-228 Strzebiń, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Zastępstwo w Filii Bibliotecznej w Strzebiniu podczas odbywającej się inwentaryzacji w Filii Bibliotecznej w Sadowie,
-Obsługa czytelników,
-Pomoc w inwentaryzacji biblioteki,
-Zliczanie stanu książek.
Adres miejsca wykonywania pracy:
Filia Biblioteczna w Strzebiniu- ul. Kolejowa 9, 42-288 Strzebiń.
Filia Biblioteczna w Sadowie- ul. Powstańców Śląskich 72, 42-700 Sadów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wymiar czasu pracy: 200h/1,5 miesiąca.
Wysokość wynagrodzenia: łącznie 5540,00 zł/200 h
27,70 zł/h
Praca od poniedziałku do piątku.
Poniedziałek i środa praca w godzinach 11:00-19:00
Wtorek, czwartek i piątek praca w godzinach 8:00-16:00.
Zmianowość: 2 zmiany.
Zawód: bibliotekarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie z maturą lub wyższe. Jeśli kandydat posiada wykształcenie wyższe, to preferujemy studia humanistyczne lub pedagogiczne, mogą też być inne. Prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera- pakietu Office, komunikatywność.

NIP: 5751287648
REGON: 151860151
Adres: Sobieskiego 11a, 42-286 Koszęcin, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Pilarska
Nr telefonu: 889-056-823
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00-16:00