Robotnik gospodarczy - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0388

Miejsce pracy: Polna 3, 78-111 Ustronie Morskie, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Roboty porządkowe min. przy zbieraniu odpadów. Obsługa placów - terenów gminnych. Prace porządkowe oraz nieskomplikowane prace naprawcze w budynku i wokół budynku. W okresie letnim pielęgnacja trawników, sprzatanie plaży, zamiatanie ulic i chodników, w okresie zimowym odśnieżanie. Podnoszenie ciężarów do 30 kg (worki z liśćmi, przenoszenie worków ze śmieciami, pchanie wózka taczki ze sprzętem gospodarczym lub ziemią i liśćmi). Praca w godz. od 7:30 do 15:30. Dwie zmiany w sezonie letnim: I zmiana 04.00-12.00, II zmiana 14.00-22.00, praca w weekendy. Praca na okres od maja do września.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
Opis wynagrodzenia: Zł/h
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 6711797361
REGON: 320904509
Adres: Polna 3, 78-111 Ustronie Morskie, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Bartczak
Nr telefonu: 0943515095
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon