Opiekun osoby starszej - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: PFLEGEPERSONAL FRIGGA & PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Numer oferty: StPr/24/0379

Miejsce pracy: Śniadeckich 214, 85-011 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dbanie o ogólny dobrostan podopiecznego, dbanie o gospodarstwo domowe, gotowanie, zakupy. Praca na terenie Niemiec oraz Luksemburga.
Umowa zlecenie - okres zlecenia do ustalenia ( zazwyczaj 6 tygodni). Termin zatrudnienia do uzgodnienia. Zakwaterowanie w domu podopiecznego (bezpłatne), pracodawca zapewnia bezpłatny dowóz do/z miejsca wykonywania pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 03.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka miesięczna
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana empatia, wrażliwość na drugiego człowieka, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. w DPS lub doświadczenie prywatne, wymagana znajomość j. niemieckiego min. w stopniu podstawowym, wykształcenie bez znaczenia

NIP: 5252961339
REGON: 525646046
Adres: Śniadeckich 214, 85-011 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Olszewska
Nr telefonu: 881 777 177
E-mail: m.olszewska@friggawork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: spotkanie informacyjne w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Pile dla osób zarejestrowanych w tut. Urzędzie