Wartownik - Piła, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0382

Miejsce pracy: Powstańców Wlkp. 180, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ochrona osób i mienia.
Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 miesiące, z możliwością dalszego zatrudnienia na czas określony, zatrudnienie od czerwca 2024r., praca od pn. do ndz., w godz.: 07:30 - 20:00, 19:30 - 08:00 (2/2).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 4242 zł brutto miesięcznie + 10%premii + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy ochrony osób i mienia
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, aktualne badania lekarskie i psychologiczne, przeszkolenie w zakresie ochrony osób i mienia

NIP: 7651684463
REGON: 320927404
Adres: Powstańców Wlkp. 180, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Subdarzewska
Nr telefonu: 261 52 21 15
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji (dostępna na stronie internetowej 1 RBLog), kserokopia dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych uprawnień (wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni, aktualne badania lekarskie i psychologiczne)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: kontakt osobisty w godz. pn. - czw. 08:00 - 15:00, pt. 07:00 - 13:00