Asystent lekarza weterynarii - Sulęcin, lubuskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Pracodawca: KUDŁATE SZCZĘŚCIE Anna Brychcy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0113

Miejsce pracy: Stefana Żeromskiego 73/A2, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Asysta lekarzowi weterynarii podczas wizyt i zabiegów, obsługa recepcji, opieka nad pacjentami szpitalnymi, pomoc przy wykonywaniu badań laboratoryjnych. Praca pn-pt. w godz. 9:00-16:00 lub 12:00-19:00. W sob. 10:00-13:00. Wymagane wykształcenie min. średnie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 01.05.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: 4300zł BRUTTO zależne od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy weterynarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
  • średnie branżowe
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 7792152478
REGON: 081210020
Adres: Stefana Żeromskiego 73/A2, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Brychcy
Nr telefonu: 732 664 660
E-mail: przychodnia@kudlate.vet
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Przed spotkaniem wymagany kon. tel.