Kierowca - Dolaszewo, wielkopolskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pracodawca: KRZYSZTOF HERMAN PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "HER-TRANS"KRZYSZTOF HERMAN

Numer oferty: StPr/24/0383

Miejsce pracy: Jaśminowa 9, 64-930 Dolaszewo, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kierowca wywrotki - naczepa niskopodwoziowa. Załadunek i rozładunek naczepy, prace pomocnicze przy robotach ziemnych.

Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 2 m-ce, zatrudnienie od zaraz, praca w wymiarze 1/2 etatu, od pn. do pt., w zakresie godzin 07:00 - 15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 04.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali kierowcy samochodów ciężarowych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
  • Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat. C lub C+E, wykształcenie bez znaczenia

NIP: 7641398276
REGON: 570247845
Adres: Jaśminowa 9, 64-930 Dolaszewo, powiat: pilski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Herman
Nr telefonu: 608 387 929
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wymagany kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania