Geolog - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: TECH-INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: geologia, geotechnika, geoinżynieria, górnictwo, geoinformatyka

Numer oferty: StPr/24/1415

Miejsce pracy: JANA DŁUGOSZA 2-6, 51-162 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nadzór nad pracami i badaniami geologicznymi i geotechnicznymi w terenie,
- sporządzanie Opinii Geotechnicznych, Dokumentacji Badań Podłoża Gruntowego, Projektu Robót Geologicznych, Dokumentacji Geologiczno-Inżynierskich.
Praca w godz.: 8:00-16:00 + delegacje.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: j.boczkowska@tech-inzynieria.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: geolog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Geolog
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: geologia, geotechnika, geoinżynieria, górnictwo, geoinformatyka
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) kierunkowe, np.: geologia, geotechnika, geoinżynieria, górnictwo, geoinformatyka,
staż pracy: mile widziany,
umiejętność-specjalność:
obsługa programów: Geostar, programów graficznych (Corel, AutoCad, GIS), programów MS Office,
znajomość specyfiki badań i pomiarów podłoża gruntowego,
umiejętność rozpoznawania gruntów,
znajomość przepisów prawa geologicznego oraz norm branżowych,
uprawnienia geologiczne nr VII, XI, XII, XIII - mile widziane,
doświadczenie w dokumentowaniu robót i prac geologicznych i geotechnicznych w inwestycjach drogowych i kolejowych - mile widziane,
inne:
prawo jazdy kategorii B,
gotowość do wykonywania pracy w warunkach terenowych i delegacyjnych

NIP: 8952256219
REGON: 52513641100000
Adres: JANA DŁUGOSZA 2-6, 51-162 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -