Stażysta (docelowo informatyk) - Grójec, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Pracodawca: SĄD APELACYJNY w LUBLINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Informatyka
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0953

Miejsce pracy: Sportowa 14, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Kompleksowe przygotowanie minimalnych wymagań w zakresie dostaw sprzętu komputerowego i usług informatycznych, zgodnie z prawem zamówień publicznych
2. Prowadzenie bieżącej ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania
3. Instalacja, konfiguracja i utrzymanie desktopowych systemów operacyjnych oraz aplikacji na stacjach roboczych
4. Instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń drukujących, skanujących
5. Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania
6. Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i aplikacji u użytkownika
7. Szkolenie pracowników sądu z zakresu obsługi programów oraz sprzętu komputerowego będących w użytkowaniu sądu
8. Wykonywanie innych niż wymienione wyżej czynności w ramach aktualnych potrzeb w zakresie obsługi informatycznej.

Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl
K-110-4/2024
1. Konkurs zostanie przeprowadzony w siedzibie Sądu Okręgowego w Radomiu, ul. Marszałka Józefa
Piłsudskiego 10, 26-600 Radom.
2. Miejscem wykonywania pracy będzie siedziba Sądu Rejonowego w Grójcu przy ul. Sportowej 14,
05-600 Grójec (Sekcja Wsparcia Użytkowników i Serwisu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: (po odbyciu stażu możliwe wynagrodzenie do 9750 zł)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista zastosowań informatyki
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Informatyka
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe-studia pierwszego stopnia lub studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku związanym z kształceniem w zakresie informatyki
Znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz ich serwisowania;
Praktyczna znajomość systemów Microsoft Windows 10,11.3;
Obsługa na poziomie zaawansowanym oprogramowania Microsoft Office;
Umiejętność współpracy z użytkownikami;
Praktyczna znajomość środowiska Active Directory;
Podstawowa znajomość protokołu TCP/IP w zakresie umożliwiającym rozwiązywanie prostych problemów;
Znajomość języka angielskiego na poziomie posługiwania się dokumentacją techniczną.
Doświadczenie zawodowe: doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka

NIP: 7121934053
REGON: 004176470
Adres www: www.lublin.sa.gov.pl
Adres: OBROŃCÓW POKOJU 1, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Swiston
Nr telefonu: 81 452 33 57
E-mail: kadry@lublin.sa.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej www.lublin.sa.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail