Tokarz/operator cnc - Bielawa, dolnośląskie

Data dodania: 2024-04-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usługowe "AJM" Musiałkowski sp. j
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0146

Miejsce pracy: Strażacka 10, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa tokarek CNC (DMG) w tym: - bieżące utrzymanie ruchu obrabiarki (dobór narzędzi i parametrów skrawania,
wymiana płytek itp.), - toczenie detali z metalu lub z tworzyw sztucznych na podstawie istniejących programów lub
dostarczonej dokumentacji technicznej, - kontrola jakości wykonywanych detali. W miarę posiadanych umiejętności (lub po
doszkoleniu) w razie potrzeby: - obsługa frezarek cnc. Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności, a także doświadczenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa tokarek CNC
  • czytanie rysunków technicznych
  • operator-programista CNC

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa urządzeń pomiarowych
[Inne] : Mile widziane dodatkowe umiejętności: - obsługa frezarek CNC, - obsługa oprogramowania CAD/CAM, - prawo jazdy kat. B.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: null

NIP: 8821827118
REGON: 891081310
Krótki opis działalności gospodarczej: Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Adres: Strażacka 10, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kogut
Nr telefonu: 606393529, 604280523
E-mail: biuro@puajm.pl
Język aplikacji: polski, angielski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail